polski English

Firma Lemax Lingerie - producent eleganckiej bielizny damskiej - rozpoczęła działalność w czerwcu 1989 roku.

 

Właściciele – Małgorzata i Leszek Oźmińscy wraz z całym zespołem - stawiali zawsze wysokie wymagania a starania o jakość stały się wyznacznikiem działań w każdym z działów.

 

Szeroka oferta biustonoszy, majtek, body, pasków do pończoch i kompletów bieliźnianych - w zróżnicowanych fasonach i kolorach zdobyła uznanie wielu klientek.

 

Najnowsze materiały wykonane w  technologiach 3D z wykorzystaniem mikrowłókien zapewniających funkcjonalność i  aktywność względem ciała we wszystkich kierunkach, zapewniające modelowanie sylwetki i oddychanie skóry niezależnie od stopnia aktywności fizycznej lub warunków klimatycznych zastosowano dla wymagających produktów linii bielizny kształtującej ciało. 

 

Lemax Lingerie prezentuje najnowsze kolekcje podczas targowych imprez wystawienniczych w kraju i zagranicą.

 

Nowe kolekcje opracowuje zespół projektowo - konstrukcyjny, którego najważniejszym celem jest budowanie indywidualnego stylu i łączenie go z praktycznymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

 

Inspiracją do tworzenia nowych linii są najbardziej aktualne trendy w światowej modzie - nie tylko bieliźnianej, bowiem coraz mniej jest granic pomiędzy modą intymną a tym - co odważnie eksponowane jest na zewnątrz.